Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie naszego Gimnazjum zaprezentowali swoje prace malarskie na wystawie „Twórczy Gimnazjaliści”, w Galerii Osiedlowego Domu Kultury „Orbita” na Osiedlu Kosmonautów. Prezentowane prace to efekt twórczości uczniów z klas 3A i 3B na plastycznych zajęciach artystycznych. Bardzo szeroka tematyka prac nawiązywała w większości do obserwacji natury, krajobrazu i otaczającego świata.

Autorzy prac i zgromadzeni goście uczestniczyli w uroczystym wernisażu, który dokumentowała lokalna telewizja.

Była to świetna okazja dla zaprezentowania swoich możliwości twórczych szerszej publiczności.

Następna edycja wystawy odbędzie się w przyszłym roku. Już zapraszamy do udziału w następnej wystawie.

p. Danuta Żerdzicka