W niedzielę, 24 września odbyła się kolejna, już 12 edycja Jesieni Kolarskiej z udziałem przedstawicieli naszej szkoły. Mimo pogody, która budziła pewne obawy na starcie rajdu o godzinie 11.00 stawiła się rekordowa ilość uczniów, rodziców i sympatyków szkoły (48).Trasa rozpoczynała się przed szkołą, prowadziła przez nasz pełen uroku las dookoła Jeziora Strzeszyńskiego z metą przy stanowisku na ognisko, gdzie można było przygotować sobie ciepłą kiełbaskę z pysznym chlebkiem. Na wszystkich chętnych uczestników czekały konkurencje sprawnościowe: rzut obręczą, bieg z piłeczką na łyżce oraz dart. Dużą atrakcją było losowanie upominków wśród zapisanych rajdowiczów. Wrodzona skromność każe nam się pochwalić: za najliczniejszą grupę biorącą udział w rajdzie Jesień Kolarska 2017 zdobyliśmy główną nagrodę- piękny puchar. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział ! Wszyscy zakończyli rajd szczęśliwie. Kolejna Jesień Kolarska za rok- serdecznie zapraszamy już dziś.

Opiekunowie:Beata Tuczyńska, Dorota Jurkowska, Ewa Stelmaszyk

Więcej zdjęć w GALERII