Już w sobotę 21 października o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 57 w Poznaniu odbędzie się koncert charytatywny dedykowany Albertowi - uczniowi naszej szkoły, który dzielnie walczy z nowotworem kości.

Tego wieczoru łączymy się, by wesprzeć leczenie Alberta. Liczymy na Waszą obecność i hojność.

Dla wszystkich przybyłych przygotowaliśmy bogaty program, w którym zaprezentują się Uczniowie, Absolwenci i Nauczyciele naszej szkoły oraz zaproszeni goście. Wśród tych ostatnich wystąpią m.in.: pełna energii formacja taneczna Senioritas, tenor Tomasz Zagórski wraz z pianistką Marią Rutkowską (oboje Artyści są pedagogami Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu), znana z programu The Voice of Poland utalentowana wokalistka Katarzyna Hybiak i wielu, wielu innych.

Ponadto dorosłych zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji wyjątkowych przedmiotów (m.in. koszulki z autografami piłkarzy LECHA Poznań), najmłodszych do skorzystania z wielu atrakcji (malowanie twarzy i inne), a jednych i drugich do posmakowania domowych wypieków serwowanych w kawiarence.

Czekamy na Was w sobotę! My będziemy na pewno! ;)