W " tłusty czwartek" w świetlicy, gofra można zaliczyć :)

Z czekoladą i z dżemem, z cukrem pudrem, z posypką,

zamiast pączkaq pysznego, zjemy gofra na szybko!

Już tradycją się stało, że w tłusty czwartek w śietlicy szkolnej dzieci mogły zjeść gofry. Najpierw wspólnie przygotowaliśmy ciasto, przy okazji przyswajając proporcje i  oczywiście dbając o bezpieczeństwo podczas "kuchennych rewolucji".

Panie nadzorowały sprzęt, by nikomu nic się nie stało. Kiedy gofry były gotowe, dzieci same dekorowały ciastka ulubionymi dodatkami, no i pozostało już tylko jedzenie...

A było przepysznie, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie małych łasuchów :) Naszym słodkim szaleństwem pachniało jeszcze przez dwa dni w całej szkole! Smakoszy gofrów, jak się okazało, jest wielu. Zaglądali do nas nawet gimnazjaliści
i żałowali bardzo, że nie są młodsi, i nie chodzą już do świetlicy - bo takie rzeczy tylko u nas :)

Przedstawiamy kilka zdjęć i zapraszamy na naszego fanpage'a na Facebooku - Kreatywny Zakątek- świelica szkolna - tam więcej informacji i zdjęć na bieżąco.

https://www.facebook.com/kreatywnyzakatekswietlicaszkolna/ )

Donata Kasztelan