Dnia 2 marca odbyła się V Gala rozdania Nagród im. prof. Józefa Kostrzewskiego. Uczniowie Gimnazjum 66 oraz klas VII Szkoły Podstawowej nr 57 uczcili pamięć naszego patrona filmikiem o jego życiu oraz o historii Gali. Następnie pani dyrektor Elżbieta Zarębska wręczyła medale w 19 kategoriach przedmiotowych: Najlepszy Geograf, Historyk, Biolog, Matematyk, Polonista, Romanista, Germanista, Fizyk, Chemik,Matematyk Sportowiec (kategoria dziewcząt) i Sportowiec (kategoria chłopców) oraz za Debiut Roku, dla Wolontariusza Roku, Wirtouza Flażoletu, Artysty Muzyka, Artysty Plastyka, Znawcy Wiedzy Obywatelskiej, Znawcy Pisma Świętego. Zwycięzcy po medale kroczyli dumnie po czerwonym dywanie a na koniec Gali zapozowali do pamiątkowego zdjęcia. W przerwach nasze koleżanki Oliwia i Patrycja umilały nam czas uświetniając uroczystość występami wokalnymi.