Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w działania „Dnia Motyla 2018” w dniu 21 marca, w pierwszy dzień wiosny. Ten dzień jest dniem wrażliwości i dniem, w którym chcemy zarażać innych ideą pomagania cierpiącym chorym.

Zadaniem uczniów jest przystrojenie sali lekcyjnej dekoracjami wiosennymi i włączenie do nich motylich symboli.

Termin - 19 marca 2017.

Celem konkursu jest:

- popularyzacja dnia wrażliwości na drugiego człowieka,

- uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne,

- integracja zespołów klasowych,

- stworzenie przyjemnej atmosfery w szkole.

Regulamin konkursu

1. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie klasy szkoły podstawowej (1-3, 4-7 oraz gimnazjum).
  2. Każda klasa dekoruje swoją salę lub jej część (jeśli dzieli salę z inną klasą).
  3. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wywiązanie się z zadania konkursowego - przystrojenie sali lekcyjnej dekoracjami wiosennymi i włączenie do nich motylich symboli.
  4. Do wykonania ozdób można użyć dowolnych materiałów.
  5. Dekoracja sali będzie oceniana w kategoriach:

- samodzielność wykonania ozdób, gazetki,

- pomysłowość,

- wkład pracy,

- estetyka wykonania,

- oddanie nastroju wiosny i motylich symboli.

1. W każdej kategorii przyznane zostaną punkty od 1 do 5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie uzyskanych punktów (suma punktów z pięciu kategorii).
  2. Spośród wszystkich dekoracji wyłonimy tę najładniejszą. Zwycięska klasa (z każdego etapu edukacyjnego jedna)otrzyma nagrodę dla wszystkich jej uczniów.
  3. Sale należy przygotować do 19 marca, komisja konkursowa oceni je 19 i 20 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 marca .

Wolontariat i Samorząd Szkolny SP