Dnia 4 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs piosenki anglojęzycznej dla klas 2, 3 i 4 SP, zorganizowany przez panie Żanetę Hałas i Ewę Jeleń-Kubalewską . Wśród publiczności znaleźli się także uczniowie klas pierwszych. Urozmaiconemu repertuarowi przysłuchiwało się jury, w składzie: pani dyrektor Elżbieta Zarębska, pani Violetta Grelak-Kanir oraz pani Dagmara Nowak. O zwycięstwie nie łatwo było zdecydować, jednak ostatecznie rozstrzygnięto konkurs. Oto jego wyniki:

Klasy 2 i 3:

I miejsce: Elżbieta Pośpiech, Maja Huttowska, Martyna Hansz (Tomasz Pieczyński - perkusja) z klasy 3b, piosenka There’s nothing holdin’ me back (Shawn Mendes)

II miejsce: Weronika Paterka z klasy 3b, piosenka Color of your life (Michał Szpak)

III miejsce: Dominika Kurdelska z klasy 3d, piosenka Endless summer (Oceana)

Klasy 4:

I miejsce: Wiktoria Picard z klasy 4d, piosenka True colors (Justin Timberlake, Anna Kendrick)

II miejsce: Michalina Skorupa, Gabrielle Wałęsa z klasy 4b, piosenka 7 years (Graham Lucas)

III miejsce: Maria Nowak, Nikola Czajka, Julia Piechocka z klasy 4c, piosenka Faded (Alan Walker)

Do zobaczenia na kolejnym konkursie za rok! Hear you soon!