Samorząd uczniowski klas IV-VI ogłasza konkurs na najbardziej pomysłową Dynię Halloweenową.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

• Projekt dyni powinien być przestrzenny

• Konkurs ma charakter wewnątrzszkolny i przeznaczony jest dla uczniów klas I – VI. Przewidziano dwie kategorie uczestników: kategoria klas I – III kategoria klas IV - VI

• Każdy uczestnik może wykonać tylko 1 projekt. Praca nie może być zbiorowa.

• Praca powinna posiadać metryczkę: imię, nazwisko, klasa (dołączona karteczka lub zapisane pisakiem na tyle dyni).

• Komisja oceni pomysłowość, estetykę, kolorystykę, staranność wykonania.

• Przynoszenie prac konkursowych dnia 5.11.2018r. (poniedziałek) do p. Małgorzaty Fabian lub p. Anny Wiorek.

• Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 13.11.2018r. (na stronie internetowej i w holu szkoły)

Prosimy wszystkich uczestników o zabranie swoich prac konkursowych dnia 9.11.2018r. (prace nieodebrane zostaną wyrzucone).

Samorząd uczniowski klas IV-VI