Pod koniec października klasy 1-3 zakończyły zbiórkę darów dla zwierząt ze schroniska "Azorek" w Oornikach Wielkopolskich.

Jak zwykle, zaskoczył nas ogrom wsparcia, którego udzielili Najmłodsi Darczyńcy oraz Ich Bliscy. Serdecznie dziękujemy Uczniom i Rodzicom, którzy wzięli udział w naszej akcji, przynosząc karmę i inne potrzebne zwierzakom dary.

Serdeczne podziękowania składamy również Niepublicznemu Przedszkolu "Cudaki", które co roku przyłącza się do naszej zbiórki.

Wszystkim klasom, które brały udział w akcji, wręczylismy już dyplomy z podziękowaniem. Te, które zebrały najwięcej darów, otrzymały również słodkie nagrody :)

Podsumowanie tegorocznej zbiórki przedstawia tabela

Ilość zebranych darów

53,6 kg, posłanie, 2 zabawki dla psa, 4 koce, obroża

34 kg, 3 koce

1c   II miejsce

68 kg, 4 koce, 2 miski, smycz, piłka

2a  III miejsce

62,17 kg

40,24 kg, 4 koce, 2 obroże, 1 miska, 1 zabawka

2c

23 kg, 7 kocy

10,2 kg, 10 misek

3b   I miejsce

98,4 kg, 6ciastek dla psa, 3 koce, 5 misek, żwirek dla kota, zabawki dla zwierząt

Przypominamy, że nadal trwa zbiórka wśród Uczniów klas 4-8. Do 16 listopada można przynosić dary do szkoły - przed wejściem głównym do budynku przygotowany jest specjalny pojemnik, w którym można zostawic karmę / koce / obroże itp. Czekamy na Was!

Wolontariat Szkolny i Samorząd Uczniowski