Przed nami wyjątkowy okres- Święta Bożego Narodzenia. Co roku przygotowywaliśmy się do niego spędzając czas z Seniorami z poznańskiego Domu Pomocy Społecznej: zdobiliśmy wspólnie pierniki, ubieraliśmy choinkę i śpiewaliśmy kolędy. Pamiętaliśmy także o podopiecznych Hospicjum Palium, przygotowując dla nich świąteczne kartki.

W tym roku nie mamy możliwości spotkania się z naszymi Seniorami. Chcemy jednak sprawić, by wiedzieli, że cały czas o nich pamiętamy i życzymy im jak najlepiej.

Dlatego zapraszamy całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję „ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA SENIORA”, w ramach której będziemy zbierać:

- kawę i herbatę; słodycze i bakalie; żywność długoterminową; środki czystości; nową pościel, ręczniki, koce.

Dary można przynosić do szkoływ terminie: 01.12.2020- 14.12.2020.

Przy wejściu do szkoły przygotowane będzie miejsce, w którym można je będzie zostawić (bardzo prosimy o przyklejenie karteczki z imieniem, nazwiskiem i klasą, do której chodzi uczeń).

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane Seniorom z DPS przy ul. Bukowskiej w Poznaniu oraz Hospicjum Palium.

Zapraszamy do włączenia się w akcję!

Wolontariusze SP 57