konkurs_-_ferie_2020.jpg

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "JAK SPĘDZASZ SWOJE FERIE?"

1. Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski działający w Szkole Podstawowej nr 57 w Poznaniu.
  2. Konkurs trwa od 13.01.2022 r. – 02.2022 r.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9.02.2022 r.
  4. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń klas 4-8.
  5. Prace konkursowe należy wysłać do p. W. Zmudzińskiej-Lorek przez mobidziennik.
  6. Technika wykonania pracy jest dowolna.
  7. Prace Konkursowe zawierające treści sprzeczne z porządkiem prawnym Rzeczypospolitej Polskiej, zawierające treści obraźliwe lub obelżywe, naruszające prawa autorskie osób trzecich, a także zawierające treści erotyczne, niecenzuralne, ośmieszające, nieprzyzwoite, naruszające powszechnie akceptowane zasady moralności, godność osobistą, w tym na tle religijnym, etnicznym i rasowym, a także takie, które nie spełniają wymagań określonych niniejszym Regulaminem nie biorą udziału w Konkursie i podlegają odrzuceniu przez Organizatora.
  8. Fotografie ocenia się według następujących kryteriów: zgodna z tematem, bogata w szczegóły i kolorystykę, staranna, estetyczna, charakteryzująca się ciekawym pomysłem.
  9. Nagrodzone zostaną 3 najciekawsze prace.
  10. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.
  11. Wybrane prace zostaną umieszczone na stronie szkoły, tym samym osoby biorące udział w konkursie akceptują opublikowanie swojego wizerunku.