Dnia 23 maja br odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej Gimnazjum Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektoea Zespołu Szkół nr 1. Zaproszenie przyjęły cztery sąsiadujące z nami gimnazja. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Mariusz Frąckowiak.Turniej przebiegał w przyjacielskiej atmosferze w duchu fair play. Nasza ,,nowa" szkoła i nowoczesna sala gimnastyczna bardzo przypadła naszym gościom do gustu, chętnie przyjmą zaproszenie na kolejne potyczki sportowe. Okazaliśmy się bardzo gościnnymi gospodarzami, zajęliśmy bowiem czwarte miejsce w turnieju. 1 miejsce wywalczyło Gimnazjum nr 67 w Kiekrzu, 2 miejsce zajęło Gimnazjum Dwujęzyczne im.Dąbrówki, 3 miejsce przypadło w udziale Gimnazjum nr 68.Tabelę zamknęło walczące ambitnie Gimnazjum Europejskiej Szkoły Aktywnej Edukacji Olimpijczyk.Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Knop z klasy III B naszej szkoły, a najlepszym zawodnikiem Krystian Pospiech z Gimnazjum nr 67.Turniej przeszedł do historii jako impreza zasługująca na miano bardzo udanej.