Zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów pochodzących z Ukrainy na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 29 marca 2022 roku o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej przy ulicy Leśnowolskiej 35.

Celem spotkania jest: rozpoznanie potrzeb Dzieci i Rodziców pochodzących z Ukrainy, wymiana doświadczeń oraz integracja ze środowiskiem lokalnym, poznanie szkoły i jej zasobów.

Spotkanie potrwa około 2 godzin. W tym czasie zapewnimy opiekę Państwa dzieciom (gry i zabawy, poczęstunek).

Zapraszamy!

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 57 w Poznaniu

---------------------------------------

Запрошуємо всіх Батьків учнів з України на інтеграційну зустріч, яка відбудеться 29 березня 2022 року о 17.00 у Початковій Школі на вул. Leśnowolska 35 (Лесновольська 35).

Метою зустрічі є:

• визнання потреб Дітей та Батьків з України

• обмін досвідом та інтеграція з місцевим середовищем

• ознайомлення зі школою та її ресурсами.

Зустріч триватиме приблизно 2 години. Протягом цього часу ми забезпечимо догляд за вашими дітьми (ігри та заняття, частування).

Запрошуємо!

Вчителі Початкової Школи № 57 в Познані